Litenet ltd bounty

Prijatelji, mi ćemo napraviti vrlo dobru zaradu i ponuditi mjesto koje omogućuje trenutne transfere na vaš kratkoročni novčanik na tržištu dionica. Mislim na koga misliš. Vi ćete biti prvi član od samog početka, pa zašto bih vam rekao zašto je veličina refli’nina od početka, već ste već ovdje već već zaslužili već dobivši novac. U ovom članku imam zadatak i link na ovaj članak koji povezuje stranicu i kupit ću $ 5 litecoin. Zatim kliknite na naziv nagrade. Vidjeti spuštanje. 1. Ci zadatak povezan s telegrafom. Ako ste administrator u grupi od najmanje 100 osoba u telegramu. Rafiniranje morate podijeliti vezu vaše web-lokacije u grupi i dati vam 3 dolara vrijedan litecoin. 2. Najmanje 1000 stranica aktivnog site-a Gorev s tekstom od najmanje 1000 znakova na stranicu za promociju od 5 dolara koju registrirate litecoin i šaljem adrese. 3. Stranica web-mjesta misije daje vam promotivni videozapis i još 4 puta za dijeljenje na usluzi YouTube, a posljednjih 100 osoba zarađuju 0,3 dolara za post koji opisuje web-lokaciju koja sadrži vezu za dijeljenje na vašem računu društvenih medija. Završni zadatak je vrlo jednostavan. Zadaci se odobravaju u roku od najviše 48 sati. Recite svojoj web-lokaciji da su snimljeni pouzdani snimci. Link: https://litenet.ltd/?ref=17310